BUBEC

Kontakty
Adresy

Josefína Frýbová,
josefina.frybova@gmail.com
+420606672565

BUBEC
Tělovýchovná 748,
Praha 5 - Řeporyje, 15500

O MÍSTĚ:

  • Studia Bubec sídlí v pražských Řeporyjích a je to prostor vhodný, jak pro výtvarné práce, tak pro skupinová studijní soustředění. Studio je vybaveno základním nářadím a výrobním zařízením pro práci s kovem, dřevem, kamenem i ostatními materiály, včetně zdvihacích zařízení až do váhy 3t, je vhodné na tvorbu rozměrných instalací a děl. Studenti mohou také využívat k práci venkovní zpevněnou plochu na pozemku studia. Studio je situováno v blízkosti chráněného území Prokopské a Dalejské údolí a poskytuje klid k soustředěné práci. Centrum Prahy je však v dosahu městské hromadné dopravy za 30 minut. Studio je vybaveno šatnou, kuchyní a sociálním zařízením a nabízí ubytování.

ATELIÉRY/ ZKUŠEBNY:

  • Kapacita je kolem 10ti umělců. Je zde dílna velmi dobře vybavena základním nářadím a výrobním zařízením pro práci s kovem, dřevem, kamenem i ostatními materiály, včetně zdvihacích zařízení až do váhy 3t, které je vhodné na tvorbu rozměrných instalací a děl.

UBYTOVÁNÍ:

  • Prostor na rezidence od ledna do prosince 2021 nabízíme studentům díky štědré podpoře Nadace Suška – Shameti bez rezidenčního poplatku.
  • Pro ostatní zájemce je cena nastavena na 4 týdny s ubytováním ve dvoulůžkovém pokoji 900 EU příplatek za jednolůžkový je 150 EU.

ROK ZALOŽENÍ:

2000

Webové stránky rezidence

Scroll to Top