TEP39

Kontakty
Adresy

Jakub Urban,
info@tep39.cz
+420 777 947 430

TEP39
Řehořova 33/39,
Praha 3, 13000
Z provozních důvodů se neúčastní otevřené výzvy rezidenčního programu ART-IN-RES 2024.

O MÍSTĚ:

  • V dlouhodobě neobydleném domě na Řehořově 39 na Žižkově vznikla pod rukama jen několika neúnavných snílků kavárna, fotostudio, ateliéry… a nyní ve spolupráci s komediálním duem Koťátko zkázy i zkušebna – pohybové studio. Můžete sem zajít na lekci, zkoušet s celým souborem, uspořádat víkendový workshop, nebo jakoukoliv jinou akci – jsme otevření všem. Podporujeme nezávislou scénu, začínající lektory a soubory, pohybové a taneční divadlo, ale rádi uslyšíme i od protřelých bardů a od lidí z jiných oborů. Pár kroků od Florence či Hlavního nádraží tak vzniká nové místo pro tanec, divadlo, rezidence včetně work-in-progress, pravidelné kurzy i workshopy. Dlouhodobě prázdný dům se mění na oázu života. Zakládáme si na blízkosti, přátelství, komunitě, lidskosti. Zázemí: šatna, toalety, ale i chill zóna s rychlovarnou konvicí, základním nádobím, židlemi a stolkem, fatboy, během léta přibyde sprcha, je možné využít menších zamykatelných skladovacích prostor.

ATELIÉRY / ZKUŠEBNY:

  • Pohybové studio má nepravidelný tvar s plochou cca 130 m2 s jedním sloupem., tj. cca 15 tanečníků – cca 20 lidí na podložce. Výška: strop cca 2,90 m, traverzy 2,54 m.

UBYTOVÁNÍ:

  • Nabízíme pouze prostor pro zkoušení, nemáme možnost ubytování.

SLUŽBY:

  • V domě je kavárna, která nabízí veganské občerstvení. Ve zkušebně je v chill zóně dřez, základní nádobí, tekoucí voda a rychlovarná konvice.
  • Vybavení: podlaha –taneční povrch: černý baletizol, zrcadlová stěna, kterou je možné zakrýt závěsem, jógamatky k zapůjčení, reprobedny s malým mixpultem připravené na připojení telefonu nebo počítače, deky.

SPECIFIKA:

  • Parkování je možné po předchozí domluvě přímo před budovou na vjezdu. Na modré zóně (60 Kč/h), nebo v přilehlých ulicích Husinecká, Husitská (30 Kč/h). O víkendu parkování na modré zóně zdarma.
  • V tepu39, stejně jako v celé budově, kromě rampy u vchodu, platí ABSOLUTNÍ ZÁKAZ KOUŘENÍ. Pokud uvidíme/ ucítíme/ zjistíme, že jste tento zákaz porušili, bude vám naúčtována pokuta 5000 Kč.

ROK ZALOŽENÍ:

2020

Webové stránky rezidence

Přejít nahoru