Velvarská Kostka

Kontakty
Adresy

Kateřina Špičková,
klinhartova@seznam.cz
+420 725 831 642

Velvarská Kostka
Karla Krohna 527,
Velvary, 27324

O MÍSTĚ:

  • Nabízíme k využití prostory pro zkušebnu (hudba, tanec, divadlo) a rezidenční pobyty v objektu Velvarské Kostky, která sídlí v budově bývalé synagogy postavené v letech 1930-31 podle projektu pražského architekta Ing. Františka A. Libry. Jedná se o funkcionalistickou stavbu čtvercového půdorysu se třemi kruhovými okny (jedno bylo zazděno). Budova se nachází na kraji města Velvary (3000 obyvatel), zhruba 300 m od náměstí. Velvary leží 35 km severně od Prahy. Do Velvar je dobré spojení vlakem s přestupem v Kralupech nad Vltavou (do jedné hodiny z centra Prahy) nebo po D8 exit 18 a pak cca 7 km přímo do Velvar.

ATELIÉRY / ZKUŠEBNY:

  • V budově lze využít sál v prvním patře, o rozměrech zhruba 6 × 9, 5 m., případně učebnu (zhruba 5 × 5 m) v přízemí. Dále jsou zde toalety, možnost si uvařit kávu či čaj. Malá zahrádka s lavičkou. Kapacita max. 8 osob.

UBYTOVÁNÍ:

  • Ubytování je v současné době možné pouze přímo v objektu Kostky. Přespat lze na karimatkách ve vlastním spacáku. K dispozici je také jeden rozkládací gauč pro dvě osoby. Je možnost využít sprchu v nedaleké sokolovně (5 min chůze).

SLUŽBY:

  • Internet, zapůjčení jógamatek, zapůjčení dataprojektoru.

ROK ZALOŽENÍ:

2019

Webové stránky rezidence

Přejít nahoru