Divadlo na cucky

Kontakty
Adresy

Jan Čtvrtník,
edu@nacucky.cz
+420 731 185 142

Divadlo na cucky
Dolní náměstí 42,
Olomouc, 77900

Open Call - Výzva

DIVADLO NA CUCKY THEATRE CALLS FOR INTERNATIONAL ARTISTS

Divadlo na cucky Theatre calls for international artists: we are looking for performance artists who are interested to work with the local group of unhoused people. DIVADLO NA CUCKY THEATRE Divadlo na cucky is a professional independent theatre located in Olomouc, Czech Republic. In our original works we focus on current [...]

Deadline: 20/06/2024 - 31/07/2024

Detail výzvy

O MÍSTĚ:

  • Prostory Divadla na cucky jsou otevřenou platformou pro setkávání lidí a realizaci pravidelného programu zaměřeného na současný tanec a divadlo a zasahujícího otázky občanské angažovanosti i environmentálních témat. Naši dramaturgii tvoří vlastní umělecká tvorba, prezentace české a zahraniční divadelní a taneční scény, workshopy, vzdělávací aktivity pod značkou Ateliéru Divadla na cucky či provoz Galerie XY.

ATELIÉRY / ZKUŠEBNY:

  • Příjemný prostor zkušebny o rozměrech (4,5 × 2,5 m podium; 4,5 × 7,6 m hlediště), denní světlo, soundsystem, možnost zatemnění či projekce přímo na stěny.
  • Black box o rozměrech (jeviště 5,5 × 7m, hlediště 5,5 × 7m (možnost zrušit elevaci a prodloužit tak jevištní prostor)), který disponuje velmi dobrým světelným i zvukovým vybavením a dřevěnou podlahou s možností položit baletizol.

UBYTOVÁNÍ:

  • Poskytujeme pouze prostory k tvorbě, nikoliv ubytování.

ROK ZALOŽENÍ:

2003

Webové stránky rezidence

Přejít nahoru