Stodola DROZDOV

Kontakty
Adresy

František Fabián,
stodoladrozdov@gmail.com
+420 606 810 081

Stodola DROZDOV
Drozdov 158,
Drozdov, 26761

O MÍSTĚ:

  • Malý ráj s tanečním sálem, divokou zahradou, kde jsou vzrostlé stromy i rovná travnatá plocha pro zkoušení, terasy pro meetingy, ticho, klid, zázemí, ubytování. Jako bonus v domě zkušený divadelní technik a light designer F. Fabián a režisérka, experimentátorka, hudebnice a performerka Kateřina Eva Lanči, poskytující konzultace přímo na místě rezidentům. Možnost přijet zkoušet s dětmi či domácím mazlíčkem. Čisté, komfortní, moderní, kompaktní. Okolo lesy, pole, cesty, přírodní koupaliště. Místo, kde žije poezie.

ATELIÉRY / ZKUŠEBNY:

  • Taneční sál ve stodole 7 × 11 m2, baletizol či dřevo na podlaze.
  • Na sále teplo, bicí a další nástroje k zapůjčení, zvuková technika, looper, projektor, částečně možno pracovat s divadelním osvětlením (malý dimer, minimalistické ale funkční pro atmosféru zkoušení). Možnost zatemnění. Disponujeme i menším divadelním fundusem, můžete pracovat s našimi kostými/rekvizitami.

UBYTOVÁNÍ:

  • Ideálně pro menší umělecké skupinky o 2-8 lidech, maximálně 15 lidí (10 na postelích, 5 na matracích). Vejde se i víc, ale už to není na pohodlné spaní, stany ovšem možné, i použití druhé koupelny v domě.
  • Kuchyňka za stodolou pro vaše vlastní vaření, 2 obchody ve vesnici či česká kuchyně z Cerhovic (15 min chůze) nebo fusion kuchyně v Hořovicích v restauraci na Krétě (10 min autem), pizza etc.i rozvoz.

SLUŽBY:

  • Konzultace Light designu/použití techniky v představení s Františkem Fabiánem. Režijní a choreografická supervize s Kateřinou Evou Lanči. Asistence při práci s hlasem a zpěvem taktéž s Kateřinou Evou. Kontakt na hrad Točník, kde je možno prezentovat umělecká díla (což lze i ve Stodole, jen pro menší počet diváků, max. 20).

ROK ZALOŽENÍ:

2018

Webové stránky rezidence

Přejít nahoru